Veri depolama alaninda NAS sistemlerle baslayip Kurumsal seviyede büyüyebilen SAN mimaride sistemlerle genis bir yelpazede çözümler sunuyoruz.

Çagimizin teknolojisi bilisim sistemlerinin en önemli ve ciddi sorunlarindan bir taneside verilerin depolanmasi ve güvenligidir. Güvenlik dedigimiz verilerin baska kisilerin eline geçmesinden çok yok olmasiyla ilgilidir. Tecrübelerimizle gördügümüz, bir çok isletme veri kaybi yasamakta yada verilerinin silinmesinden sikayet etmektedir. Bilgisiz ellerde amatörce hazirlanmis sistemlerde bu sorunlar siklikla görülmektedir.

Bu noktada UFUK BILGISAYAR & GÜVENLIK olarak degisik büyük üreticilerin veri depolama ihtiyaçlarina yönelik yaygin olarak kullanilan çözümlerinin satis, servis ve kurulumunu sagliyoruz. Proje bazli ve müsterimizin faydasina olacak sekilde çesitli üreticilerle çalsiyoruz. Giris Seviyesi NAS sistemlerden baslayip kurumsal seviyede petabyte’lar düzeyine büyüyebilen SAN mimaride sistemlerle genis bir yelpazede çözümler sunuyoruz. Tüm çözümün ayni üretici ürünleriyle saglandigi projelerin yaninda, birden fazla üreticinin yazilim ve depolama ürünlerinin kullanildigi uygulanmis ve sorunsuz çalismakta olan çözümlerimiz mevcut. Bulut sunucularla internetin oldugu heryerden verilerinize erisme imkani sagliyoruz. Bilgi kaybina son veriyoruz. Disk sistemleri, sanal disk kütüphanesi, teyp tabanli ve veri depolama ürünlerimize entegre çalisan yedekleme çözümlerimiz ve veri depolama sanallastirma hizmetimiz de mevcut.

Sektörde 12 yili asan tecrübesiyle, UFUK BILGISAYAR & GÜVENLIK çözümleri hakkinda daha detayli bilgi almak için bize ulasmaniz yeterli.